Open Event (7.x-0.9) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Image
ast: Imaxe
