Open Event (7.x-0.9) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Image
bs: Slika

en: Event
bs: Događaj

en: Address
bs: Adresa

en: Events
bs: Događaji

en: Alias
bs: Pseudonim
