Open Event (7.x-0.9) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Place
cs: Místo

en: Image
cs: Obrázek

en: Address
cs: Adresa

en: Events
cs: Události

en: Duration
cs: Trvání
