Open Event (7.x-0.9) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Place
da: Sted

en: Image
da: Billede

en: Event
da: Begivenhed

en: Address
da: Adresse

en: Events
da: Begivenheder

en: Duration
da: Varighed

en: Organization
da: Organisation

en: Open Event
da: Åbn arrangement

en: Organization name
da: Organisation
