Open Event (7.x-0.9) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Email address
kk: Email адресі

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Image
kk: Сурет

en: Logo
kk: Логотип

en: Alias
kk: Лақап ат
