Open Event (7.x-0.9) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Place
pl: Miejsce

en: Image
pl: Obraz

en: Event
pl: Termin

en: Address
pl: Adres

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Organization
pl: Organizacja

en: Person
pl: Osoba

en: Job title
pl: Tytuł oferty

en: Organization name
pl: Nazwa organizacji

en: Geolocation
pl: Geolokacja

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia
