Open Event (7.x-0.9) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Image
si: රූපය
