Open Event (7.x-0.9) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Image
te: బొమ్మ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Address
te: చిరునామా

en: Duration
te: నిడివి
