Open Event (7.x-0.9) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: Address
ug: ئادرېس
