Open Event (7.x-0.6) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Alias
bo: མིང་གཞན
