Open Event (7.x-0.9) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ
