Open Event (7.x-0.9) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Image
ku: وێنە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Alias
ku: نازناو
