Open Event (7.x-0.9) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Logo
th: โลโก้

en: Address
th: ที่อยู่

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Alias
th: นามแฝง

en: Person
th: บุคคล
