OpenFed (7.x-1.0-rc3) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Profile
ka: პროფილი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: author
ka: ავტორი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.
