OpenFed (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Categories
sk: Kategórie

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Country
sk: Krajina

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Event
sk: Podujatie

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Question
sk: Otázka

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Profile
sk: Profil

en: Function
sk: Funkcia

en: Location name
sk: Názov umiestnenia

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Zip code
sk: PSČ

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: author
sk: autor

en: News
sk: Novinky

en: Apply
sk: Použiť

en: Menus
sk: Menu

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Addresses
sk: Adresy

en: Offset
sk: Ofset

en: Videos
sk: Videá

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Completed @current of @total.
sk: Dokončené @current z @total.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
