OpenFed (7.x-1.10-beta2) - en to fi translation catalogue (75 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Continue
fi: Jatka

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: term
fi: termi

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Location
fi: Sijainti

en: System
fi: Järjestelmä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Downloads
fi: Lataukset

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Profile
fi: Profiili

en: Function
fi: Funktio

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Source
fi: Lähde

en: author
fi: kirjoittaja

en: Apply
fi: Käytä

en: Menus
fi: Valikot

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Addresses
fi: Osoitteet

en: Categories.
fi: Kategoriat.

en: Promote to front page
fi: Näytä etusivulla

en: Banners
fi: Bannerit

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Videos
fi: Videot

en: - Choose an operation -
fi: - Valitse toimenpide -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: The installation has encountered an error.
fi: Asennusohjelma kohtasi virheen

en: Demote from front page
fi: Poista etusivulta

en: Last updated date
fi: Viimeisin päivityspäivämäärä

en: Completed @current of @total.
fi: @current / @total valmiina.

en: Master
fi: Isäntä

en: Manage jobs
fi: Hallinnoi työpaikkailmoituksia

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus

en: The language %language has been created and can now be used.
fi: Kieli %language on luotu ja on nyt käytettävissä.
