OpenFed (7.x-1.10-beta2) - en to jv translation catalogue (43 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Categories
jv: Kategori

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Question
jv: Pitakonan

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Profile
jv: Profil

en: Function
jv: Fungsi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Menus
jv: Menu

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The installation has encountered an error.
jv: Instalasi nemoknā kesalahan.

en: Completed @current of @total.
jv: Nglengkapi @current sākā @total.

en: Asc
jv: Urut Maju
