OpenFed (7.x-1.10-rc1) - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Categories
ast: Categoríes

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Summary
ast: Resume

en: Updated
ast: Anováu

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Question
ast: Entruga

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar

en: System
ast: Sistema

en: Profile
ast: Perfil

en: Function
ast: Función

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.

en: Completed @current of @total.
ast: Completóse @current de @total.
