OpenFed (7.x-1.13-rc3) - en to ga translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Completed @current of @total.
ga: @current de @total déanta.
