OpenFed (7.x-1.14-rc1) - en to am translation catalogue (32 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Source
am: ምንጭ

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Promote to front page
am: ወደ ፊትለፊት ገጽ አሸጋግር

en: The installation has encountered an error.
am: የመጫን ሂደቱ እክል አጋጥሞታል።

en: Completed @current of @total.
am: ከ @total ያህል @current ተጠናቋል።
