OpenFed (7.x-1.17-rc1) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Source
mg: Loharano

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana
