OpenFed (7.x-1.17-rc2) - en to bo translation catalogue (58 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: System
bo: མ་ལག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Source
bo: ཁུངས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Last updated date
bo: མཇུག་མཐའི་གསར་སྒྱུར་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
