OpenFed (7.x-1.17-rc5) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Summary
ps: لنډیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: System
ps: سيستم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Source
ps: سرچينه

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Menus
ps: غورنۍ

en: - All -
ps: - ټول -
