OpenFed (7.x-1.17) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Categories
sl: Kategorije

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Question
sl: Vprašanje

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: System
sl: Sistem

en: Profile
sl: Profil

en: Function
sl: Funkcija

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: News
sl: Novice

en: Menus
sl: Meniji

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Promote to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: Demote from front page
sl: Umakni iz prve strani
