OpenFed (7.x-1.19-rc3) - en to dz translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Promote to front page
dz: གདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ་ལུ་ཡར་བསྐྱེད་འབད་

en: Demote from front page
dz: གདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ་ལུ་ཡར་བསྐྱེད་འབད་བཤོལ་
