OpenFed (7.x-1.19-rc4) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Image
os: Сурæт

en: Summary
os: Иумиагæй
