OpenFed (7.x-1.2-rc2) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: Event
he: אירוע

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Banner
he: באנר

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Function
he: פונקציה

en: Location name
he: שם מיקום

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Source
he: מקור

en: author
he: מחבר/ת

en: Video
he: וידאו

en: News
he: חדשות

en: Apply
he: החל

en: Menus
he: תפריטים

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: The installation has encountered an error.
he: ארעה שגיאה בהתקנה.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: Meeting
he: פגישה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Latest news
he: חדשות אחרונות

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
