OpenFed (7.x-1.2-rc2) - en to sv translation catalogue (68 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Categories
sv: Kategorier

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Number
sv: Tal

en: Country
sv: Land

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Event
sv: Händelse

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email
sv: E-post

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Profile
sv: Profil

en: Function
sv: Funktion

en: Location name
sv: Platsens namn

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Gender
sv: Kön

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Source
sv: Källa

en: author
sv: författare

en: Apply
sv: Applicera

en: Menus
sv: Menyer

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Addresses
sv: Adresser

en: Offset
sv: Kompensera

en: Latest videos
sv: Senaste videor

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: The installation has encountered an error.
sv: Ett fel har inträffat under installationen.

en: Completed @current of @total.
sv: Slutförde @current av @total.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens

en: The language %language has been created and can now be used.
sv: Språket %language har skapats och kan nu användas.
