OpenFed (7.x-1.3-rc4) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Number
be: Нумар

en: Country
be: Краіна

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Banner
be: Банэр

en: Profile
be: Профіль

en: Function
be: Функцыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Apply
be: Ужыць

en: Menus
be: Меню

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: The installation has encountered an error.
be: Інсталляцыя была спынена памылкай.

en: Completed @current of @total.
be: Завершана @current з @total.
