OpenFed (7.x-1.3-rc7) - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Number
eu: Zenbakia

en: Country
eu: Herria

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Event
eu: Gertaera

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Question
eu: Galdera

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Profile
eu: Profila

en: Function
eu: Funtzioa

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Source
eu: Iturburua

en: author
eu: egilea

en: News
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Menus
eu: Menuak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: Completed @current of @total.
eu: @total-(e)tik @current osatu dira.

en: Asc
eu: Goraka
