OpenFed (7.x-1.3-rc7) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
