OpenFed (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: The installation has encountered an error.
sr: Инсталација је наишла на грешку.

en: Completed @current of @total.
sr: Завршено @current од @total.
