OpenFed (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Summary
hu: Összegzés

en: Event
hu: Esemény

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Location
hu: Helyszín

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Jobs
hu: Munkák

en: Events
hu: Események

en: Downloads
hu: Letöltések

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Profile
hu: Profil

en: Function
hu: Függvény

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Gender
hu: Nem

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Source
hu: Forrás

en: author
hu: szerző

en: Video
hu: Videó

en: Slider
hu: Csúszka

en: News
hu: Hírek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Menus
hu: Menük

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Addresses
hu: Címek

en: Categories.
hu: Kategóriák.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Banners
hu: Bannerek

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Slideshows
hu: Diavetítések

en: Videos
hu: Videók

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: The installation has encountered an error.
hu: A telepítő hibát észlelt.

en: Language(s)
hu: Nyelv(ek)

en: Last updated date
hu: Utolsó frissítés dátuma

en: Completed @current of @total.
hu: @current / @total kész.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: The language %language has been created and can now be used.
hu: %language nyelv létre lett hozva és már használatba vehető.
