OpenFed (7.x-1.8-beta1) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Question
hy: Հարց

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: System
hy: Համակարգ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: author
hy: հեղինակ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: « first
hy: « առաջինը

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Completed @current of @total.
hy: @current  @total -ից ավարտված է:
