OpenFed (7.x-1.9-rc1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
