OpenFed (7.x-1.9) - en to et translation catalogue (82 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Image
et: Pilt

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: term
et: termin

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: System
et: Süsteem

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Jobs
et: Tööd

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Banner
et: Bänner

en: Profile
et: Profiil

en: Function
et: Funktsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Gender
et: Sugu

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: author
et: autor

en: News
et: Uudised

en: Apply
et: Rakenda

en: Menus
et: Menüüd

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Addresses
et: Aadressid

en: Offset
et: Nihe

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Videos
et: Videod

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Demote from front page
et: Eemalda esilehelt

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Stick
et: Muuda kleepuvaks

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Completed @current of @total.
et: Lõpetatud @current / @total-st.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Unstick
et: Muuda mittekleepuvaks

en: Latest news
et: Viimased uudised

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: The language %language has been created and can now be used.
et: Keel %language on loodud ning seda saab nüüd kasutada.

en: Change value
et: Muuda väärtus

en: Change author
et: Muuda autorit
