OpenFed (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (49 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: FAQ
eo: ODD

en: Question
eo: Demando

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Location
eo: Loko

en: System
eo: Sistemo

en: Desc
eo: malkreske

en: Banner
eo: Rubando

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Menus
eo: Menuoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Promote to front page
eo: Montru en la ĉefpaĝo

en: Videos
eo: Filmetoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The installation has encountered an error.
eo: Eraro dum la instalado.

en: Demote from front page
eo: Ne montru en la ĉefpaĝo

en: Asc
eo: kreske
