OpenFed (7.x-2.0-rc2) - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Continue
fy: Trochgean

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: News
fy: Nijs

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: The installation has encountered an error.
fy: De ynstallaasje kaam in flater tsjin.
