OpenFed (7.x-2.1-rc2) - en to af translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Categories
af: Kategorieë

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Continue
af: Gaan voort

en: Question
af: Vraag

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: System
af: Stelsel

en: Profile
af: Profiel

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Promote to front page
af: Bevorder tot voorblad

en: - All -
af: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Demote from front page
af: Verwyder vanaf voorblad

en: Master
af: Meester
