OpenFed (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (35 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: System
ug: سېستىما

en: Address
ug: ئادرېس

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
