OpenFed (7.x-2.10-rc3) - en to km translation catalogue (47 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: term
km: ពាក្យ

en: Question
km: សំណួរ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Promote to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​​ទំព័រ​មុខ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: The installation has encountered an error.
km: ការដំឡើង​មាន​កំហុស ។

en: Demote from front page
km: មិន​ផ្សាយ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Completed @current of @total.
km: បាន​បញ្ចប់ @current of @total.
