OpenFed (7.x-2.12-rc1) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Categories
mk: Категории

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Menus
mk: Менија

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
