OpenFed (7.x-2.12) - en to mr translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: Question
mr: प्रश्न

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Menus
mr: मेनूज

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
