OpenFed (7.x-2.14) - en to kn translation catalogue (53 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Job
kn: ಮುದ್ರಣ ಕಾರ್ಯ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು

en: Organizer
kn: ಆಯೋಜಕರು

en: The installation has encountered an error.
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪನೆ ಸಮಸ್ಯೆಯಾಗಿದೆ

en: Language(s)
kn: ಭಾಷೆ(ಗಳು)
