OpenFed (7.x-2.19) - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Categories
hr: Kategorije

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Summary
hr: Sažetak

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: term
hr: pojam

en: Question
hr: Pitanje

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: System
hr: Sustav

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Profile
hr: Profil

en: Function
hr: Funkcija

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Source
hr: Izvor

en: Apply
hr: Primjeni

en: Menus
hr: Izbornici

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Promote to front page
hr: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: Demote from front page
hr: Ukloni s naslovnice

en: Completed @current of @total.
hr: Završeno @current od @total.

en: Asc
hr: Uzlazno
