OpenFed (7.x-2.23-rc2) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Question
sq: Pyetja

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: System
sq: Sistemi

en: Profile
sq: Profili

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Menus
sq: Menutë

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Promote to front page
sq: Vendose tek faqja qendrore

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: The installation has encountered an error.
sq: Instalimi ka ndeshur në një gabim.

en: Demote from front page
sq: Çvendos nga faqja qendrore
