OpenFed (7.x-2.23) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
