OpenFed (7.x-2.24) - en to bs translation catalogue (41 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Categories
bs: Kategorije

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Image
bs: Slika

en: Event
bs: Događaj

en: Continue
bs: Nastavi

en: Question
bs: Pitanje

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: System
bs: Sistem

en: Address
bs: Adresa

en: Events
bs: Događaji

en: First name
bs: Ime

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Source
bs: Izvor

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Promote to front page
bs: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: The installation has encountered an error.
bs: Instalacija je naišla na grešku

en: Demote from front page
bs: Ukloni sa naslovne stranice
