OpenFed (7.x-2.24) - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: System
kk: Системасы

en: Profile
kk: Профиль

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Promote to front page
kk: Басты бетке шығару

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Demote from front page
kk: Басты бетке шығармау
