OpenFed (7.x-2.25) - en to se translation catalogue (24 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Video
se: Filbma

en: Publish
se: Almmut

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
